FC Rasnov invinsa fara probleme de Dinamo

0 248

Poiana Brasov este in aceste zile sediul de pregatire al formatiei Dinamo Bucuresti, care este pregatita de tehnicianul Cornel Talnar. Sambata gruparea bucuresteana a sustinut un meci de pregatire in compania formatiei de liga a patra FC Rasnov, pe care a reusit sa il castige fara nici un fel de probleme cu scorul de 8-1. Golurile "cainilor rosii" au fost marcate de Curtean in min. 8, Matei min. 15, Alexe min. 53, Cristea min. 64, min. 86, Filip min. 75 si Ionita min. 77, min. 80. Pentru FC Rasnov Manole a reusit sa marcheze golul de onoare in minutul 58. Dinamo in prima repriza: Balgradean – Nica, Luchin, Grigore, Musat – Matei, Rus, Catalin Munteanu, Curtean – Danciulescu, Alexe Dinamo in repriza secunda: Naumovski – Homei, Ionita, Scutaru, Craciun – Stratila, A. Roman, Boubacar, Alexe – Tucudean, A. Cristea