Doar un egal pentru FC Brasov

0 211

FC Brasov echipa pregatita de tehnicianul Mihai Stoica, a remizat pe teren propriu scor 1-1 (0-0), in compania formatiei Sportul Studentesc, intr-un meci contand pentru etapa a XXI-a a Ligii II.

A fost un joc in care „studentii” au venit la Brasov cu gandul de a-si vinde cat mai scump pielea, si chiar au resit, smulgandu-le un punct „stegarilor”.
Golurile partidei au fost marcate de Sburlea in minutul 58 pentru brasoveni, in timp ce pentru bucuresteni a reusit deschiderea scorului Ratiu in minutul 48.
Chiar daca presedintele galben-negrilor Dinu Gheorghe, a anuntat cu doar cateva zile in urma ca postul de antrenor la echipa al lui Mihai Stoica nu este periclitat, poate nu asa vor sta lucrurile si dupa acest esec pe teren propriu.