FC Brasov cu gandul la vacanta

0 276

FC Brasov a pierdut inca trei puncte, dupa ce a fost invinsa de gruparea Cetatea Suceava, cu scorul de 2-1 (1-1), intr-un meci contand penru etapa a 33-a a Ligii secunde de fotbal.
Golurile partidei au fost marcate de Streinu in minutul 17 si Roman in minutul 71 pentru gazde, in timp ce pentru FC Brasov a reusit sa reduca din handicap Dedu in minutul 53.

Cu doar doua etape inaintea terminarii campionatului, FC Brasov ocupa locul 9 in clasament cu 47 de puncte si se gandeste la vacanta. Absolut nimic nu se mai poate intampla. Conducatorii „stegarilor” deja fac strategii pentru noul sezon cand pe banca tehnica a echipei, va veni Razvan Lucescu, care are ca obiectiv promovarea in prima liga. Ramane insa de vazut ce se va intampla.