Egal pentru padurari in capitala

0 214

FC Forex Brasov a remizat in deplasare scor 2-2 (0-0), in fata gruparii Dinamo II Bucuresti, intr-un meci contand pentru etapa a opta a Ligii secunde de fotbal.

Toate golurile partidei au fost marcate in repriza secunda de catre Predescu in minutul 72 si Paun in minutul 74 pentru gazde, in timp ce pentru brasoveni golurile au fost marcate de Soare din penalty in minutul 86 si Popa in minutul 90.
In urma acestui rezultat de egalitate, Forexul pregatit de tehnicianul Alexandru Pelici ocupa locul noua cu doisprezece puncte, in timp ce Dinamo II Bucuresti, se afla pe pozitia a 16-a a clasamentului.