Nu se regasesc

0 198

Forex Brasov nu se regaseste piezand inca un meci, de data aceasta in deplasare in fata celor de la Dunarea Galati, in etapa a X-a a Ligii secunde de fotbal.
Unicul gol al partidei de la Galati, a fost marcat de Al. Lungu in minutul 77 la o aparare
Chiar daca au fost la doar cateva minute de un egal pretios, „padurarii”, au pierdut la limita scor 1-0, ramanand pe pozitia a noua a clasamentului cu 12 puncte la doar sase puncte distanta de penultima clasata FC Sacele si la opt puncte de ultima clasata CSM Focsani.
Daca in urma cu doar un an Forex Brasov se „batea” la promovare, iata ca in acest campionat „padurarii” pregatiti de Alexandru Pelici, se zbat undeva in jumatatea a doua a clasamentului.