Inca o victorie pentru Forex Brasov

0 256

Forex Brasov a invins cu scorul de 2-0 formatia de liga a III-a CF Predeal, intr-un alt meci de pregatire jucat la Bod.

Meciul s-a disputat pe durata a doua reprize a cate 60 de minute fiecare, antrenorii celor doua formatii ruland toti jucatorii pe care i-au avut la dispozitie.
Padurarii au castigat gratie golurile marcate spre final de meci, de Ene, in minutele 105 si 120. Urmatorul test pentru „padurari” va avea loc vineri la Feldioara impotriva celor de la FC Ghimbav.
In meciul de la Bod impotriva formatiei CF Predeal, tehnicianul „padurarilor”, Adrian Harlab a folosti urmatorii jucatori: (prima repriza): Danalache – Seran, Burlacu, Onciu – Vajda, Beza, Bozesan, Catana – Manea – Popa, Ungureanu; (repriza a doua): Danalache – Tudor, L. Nicolae, Benciu – Doicaru, Avram, Cristea, Campean – Rusu (Nazare), Ene, Marton.