Doar o remiza pentru Forex Brasov

0 260

Forex Brasov ocupanta locului secund in Liga a II-a de fotbal, a remizat scor 0-0 in compania formatiei FC Vaslui, intr-un meci de pregatire jucat la Bod, pe o vreme excelenta.

Partida s-a disputat pe parcursul a doua reprize a cate 60 de minute, perioada in care tehnicienii ambelor echipe au putut rula tot lotul de jucatori pe care l-au avut la dispozitie. Cei care au avut insa sanse mai clare de a marca au fost moldovenii, caer au ratat cateva ocazii clare, cum ar fi bara lui Cotolan dar si ratarile lui Panait si Frunza care au sutat alaturi.

Tehnicianul brasovean Adrian Harlab a inceput in urmatoarea formula de joc: Danalache – Seran, Simion, Onciu – I. Popa, Bozesan, Avram, Beza, Doicaru – Ene, Ungureanu, dupa pauza mai intrand R. Oprea, L. Nicolae, Anghel, Vajda, Cristea, Papala, Burlacu, Campean si Marton.